Woda, pamiętaj o wodzie…

To budujące, że uczymy się wreszcie robić nowoczesną promocje do tak ważnych tematów.

Zakładam, że dużo więcej do powiedzenia mieliby członkowie Bojkotu, ale nie zaszkodzi jak się włączę i ja, promując ten temat 😀

Można lubić, lub lubić mniej nasze elity rzadzące, ale nie można odebrać im zasług w tematach mniej medialnych, ale ważnych jak mało co… Aktualnie rozpoczęto konsultacje społeczne nad Planem Przeciwdziałania Skutkom Suszy (PPSS). Budującym jest fakt, że nasz kraj jako 10 w Unii będzie miał opracowany takie rozwiązanie 🙂 Dokumenty o tej randze opracowały: Wielka Brytania, Francja, Włochy, Hiszpania, Portugalia, Słowacja, Czechy, Węgry i Ukraina.

Jedna myśl w temacie “Woda, pamiętaj o wodzie…

 1. My name is Adna Underwood. And I am a professional Content writer with many years of experience in writing.

  My goal is to solve problems related to writing. And I have been doing it for many years. I have been with several associations as a volunteer and have assisted clients in many ways.
  My love for writing has no end. It is like the air we breathe, something I cherish with all my being. I am a full-time writer who started at an early age.
  I’m happy that I`ve already sold several copies of my books in different countries like Canada and China and others too numerous to mention.
  I also work in a company that provides assistance to many people from different parts of the world. People always come to me because I work no matter how difficult their projects are. I help them to save money, because I feel fulfilled when people come to me for professional help.

  Academic Writer – Adna Underwood – http://www.sciencesforensiques.comCompany

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s