Bushcraft na Youtube vol.2

Dziś po raz kolejny poruszymy obszerny temat Bushcraftu.

W bushcrafcie wykorzystywane jest wiele pierwotnych technik  survivalowych. Jak wiemy survival jest pewną formą życia… trochę nietypową ale zarażającą coraz więcej młodych ludzi. Jednak jak się do tego zabrać? Jak przygotować się na  zmiany oraz poradzić sobie w trudnych sytuacjach?

Wszystkiego dowiesz się z kolejnych trzech kanałów, które dziś przygotowałem :

ds

Domowy Survival jest to kanał ,który na pewno pomoże Ci nauczyć się żyć w trudnych czasach.  Możemy dowiedzieć  się co zrobić gdy zabraknie prądu, bądź co zabrać gdy będzie potrzeba ewakuacji z domu. Co za tym idzie… brak wody, zimne noce w namiocie, czy gotowanie w ciężkich warunkach. O to też nie musimy się martwić, bo po obejrzeniu kilku poradników z tego kanału na pewno będziecie przygotowani na wszelakie trudności.

us

Universal Survival  to kanał, na który na pewno musisz zajrzeć  gdy chcesz nauczyć się umiejętności survivalowych. Zobaczymy wiele podróży i kursów przetrwania . Pan Kuba przedstawi nam jak sprawnie posługiwać się specjalistycznym sprzętem, jakie umiejętności musimy nabyć aby być dobrze przygotowanym na wyprawę oraz co ze sobą zabrać. Warto przejść ten internetowy kurs przetrwania zanim wyruszymy na eskapadę.

edc

Ekwipunek Dźwigany Codziennie jeśli potrzebujesz odrobiny motywacji aby wybrać się w podróż to na pewno jest to  kanał dla Ciebie. Pokazane jest na nim  wiele podróży i zlotów. Oprócz tego znajdziemy tam jak wykonać własnoręczne przyrządy biwakowe np. składany trójnóg do kociołka, sakiewkę czy zestaw do gotowania. Skoro mówimy już o gotowaniu, warto wspomnieć ,że na kanale pojawią się filmy „Kuchnia Juliusza mnie porusza” czyli seria odcinków o biwakowym przyrządzaniu posiłków.  Na pewno po przestudiowaniu tego kanału nie będziecie mieć już wątpliwości co do jedzenia na biwakach.

To by było na tyle w dzisiejszym wpisie. Dziękuję za przeczytanie i  widzimy się już za tydzień!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s