Bushcraft na Youtube

l


To ogromny serwis internetowy, na którym każdego dnia publikowane są filmy o najróżniejszych treściach, my skupimy się na jednej z nich. Mianowicie na bushcrafcie. Youtube pozwala twórcom przekazać własną wiedzę wszystkim, którzy tę wiedzę chcą nabyć. Dzięki Youtube’ owi możemy mieć wszystkie kanały o tej tematyce na jednej liście i pod jednym kliknięciem myszki. Oto trzy z nich:

l

Bushcraftowy można go nazwać ojcem założycielem tematyki bushcraft’ owej i survival’ owej na Youtube. Na kanale znajdziemy wszelkiego rodzaje poradniki filmy z jego wypraw. Bardzo duża wiedza podparta praktyką pomaga mu w wytłumaczeniu odbiorcy co trzeba zrobić po kolei i dlaczego, dzięki czemu po filmie masz wrażenie, że już to umiesz.

l

Adventurer profesjonalne filmy z jego wypraw zachęcają do spakowania i wyjechania w las. Dzięki jego filmom możemy zdobyć wiedzę, jak powinno się przygotować do wypraw, proste za to bardzo przydatne triki i poradniki. Warto wspomnieć że ma bloga, który tak jak jego filmy jest bardzo profesjonalny i można się wiele nauczyć.

zlasowani.pl co jest lepsze od biwakowania samemu? Biwakowanie w gronie znajomych! Ten kanał jest poświęcony podróżom w większości z paczką znajomych. Na filmach z wypraw leśnych pokazują czego używają, jakie to ma atuty. Ich blog też jest bardzo dobrze prowadzony, znajdziemy go pod taką samą nazwą jak kanał.

To jeszcze nie koniec z Youtub’ em ciekawych kanałów do pokazania jest jeszce trochę.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s